| Watts | 14W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 128.6 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20% |
FXLED500TYB33/480/D10/PCS4
HALVS10L935-NL-W
PLED2X13NMS2/BL
HALVS10L927-NL-A/E2
FXLED500TYB33/480/D10/PCS4
HALVS10L935-NL-W
PLED2X13NMS2/BL